Stopiņu novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Latvijas Reģionu Apvienība, Partija "VIENOTĪBA"

  49,8%
 • 2. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  22,28%
 • 3. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  14,62%
 • 4. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  8,32%
 • 5. Eiroskeptiķu Rīcības partija

  3,42%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Aija Andersone
Turīgākais novads visā Latvijā, bet kāpēc tik slikti centralizēto eksāmenu rezultāti?
Jānis
Šajā sadaļā nav pareiza informācija, jo Jānis Pumpurs nekandidē vēlēšanās.
Andris
Tieši tā, Vecaines mazdārziņu zemesgabalu īpašnieki jau kuru gadu cīnās ar Stopiņu novada domi lai varētu veikt apbūvi, nekāda rezultāta, vai tiešām jānolīgst dārgie juristi un jāgriežas tiesā, daudzi jau ar roku atmeta, nopirka sev citās pašvaldībās īpašumus. Deputāti, izbeidziet vienreiz šo marasmu un speriet soli pretī iedzīvotājiem.
Mazdārziņa īpašnieks
Esošus deputātus ar Jāni Pumpuru priekšgalā nedrīkst ievēlēt! Augstprātīgi un nestrādā iedzīvotāju interesēs.Konkrēts piemērs-Vecaines mazdārziņi. "Izredzētajiem" iedota būvn.atļ. un uzbūvētas mājas. Pārējai teritorijai patvaļīgi nomainīts izmantoš. veids no būvniec. uz lauksaimn.,likti šķēršļi elektrības ievilkšanai, pat sodīja par to ka pieveda smiltis zemesgabalam.Plānoš.periodā 2017 samazināja būvn.itensitāti vienā no dokumentu versijām, patvaļīgi, atbildīgu institūciju atzinumos un iedzīvot. ierosinājumos tad netika prasīts! Pat nebij iespējas iebilst. Teritorija degradēta, metālu (žogu stabi u.c.) regulāras zādzības. Deputāti šo teritoriju sakārot nevēlas jau vairāk kā 10 gadus, par tās īpasniekiem ņirgājas, kopsapulcē vjadzēja redzēt viņu sejas! Viena izeja sakārtot degradētu vidi- nomainīt deputātus, vai teritoriju pievienot citai pašvaldībai!!!:)
Zane
Pietiekami ilgi pie varas ir bijuši iepriekšējie vadītāji, ir laiks pārmaiņām. Jālaiž jauni pie varas, tie, kas var un grib efektīvāk un modernāk strādāt.

Ответы мэров