Smiltenes novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  63,21%
 • 2. Partija "VIENOTĪBA"

  13,8%
 • 3. Latvijas Reģionu Apvienība, VIDZEMES PARTIJA

  11,57%
 • 4. Zaļo un Zemnieku savienība

  10,35%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Andris Pauls Pāvuls
http://www.ziemellatvija.lv/lietotaju-raksti/smiltenes-novada-jaievel-juristi-131768
Andris Pauls Pāvuls
Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis ir lāga puisis - galvenā viņa nelaime ir vecie, joprojām pie varas esošie Smiltenes komunisti, kuri viņu tā īsti pie varas līdz šim nav pielaiduši. Man šķiet, "parādi Smiltenē joprojām regulē" izbijis? komunists, tagad Baltezera iedzīvotājs Mežulis ar savu rokas puisi (Saeimas deputāta puspalīgu) Runguli, kā Smiltenes juridiskās nodaļas vadītāju. Lielākā novada problēma - neviens no esošajiem deputātiem nav jurists un nejēdz iebilst "pelēkajam kardinālam" Rungulim. Partiju demokrātija Smiltenē nedarbojas! No 66 deputātu kandidātiem tikai 7 ir kādas partijas biedri. Nav būtiski, kuras partijas sarakstu izvēlēties - šajās vēlēšanās kandidē 4 juristi! Ilze Saviele, Zv.adv. Inga Štrāle, Ilze Briede (Donu Ilze) un Zigeta Vīķele! Balsojam ar + sev tīkamākajam juristam, lai nākamajā sasaukumā būtu iespēja ievest kārtību domē! Mans gadījums - stulbums, vai korupcija?!: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.431252303909457&type=1
Simba
mēs paši aŗi esam mazliet vainīgi,cits citu aprunājam, apmelojam,daram tā lai otram sāp,jo vairāk sāp jo pašiem lielāks prieks pašiem. Domē jau sēd tie paši MĒS kā tad lai tur būtu labāka attieksme. Citādi ir tikai algas dienās un tad kad aizej paprasīt padomu vai palīdzību.
Seniors
Esmu nodzivojis , Grundzales pagasta , jau 9 gadus ! Esmu pensionars , sieva pensionare - 2.grupas invalide ! Bet , neesmu redzejis vaiga , ne vienu Socialo darbinieku ! Negribu ari redzet , jo loti labi zinu , kad no viniem , nav nekada labuma! Butu , vismaz painteresejusies , ka dzivojam , vai nav vajadzibas , pec palidzibas un t.t. Tamdel , laikam ari , neiesu velet , jo neredzu , par ko velet ! Lai brauka vien , ekskursijas un uz izklaidem !!! Piesksirta naudina , tacu ir jaiztere !!!

Ответы мэров