Saldus novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Latvijas Reģionu Apvienība

  22,86%
 • 2. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  19,63%
 • 3. Latvijas Zaļā partija

  15,89%
 • 4. Jaunā konservatīvā partija

  10,01%
 • 5. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

  8,13%
 • 6. Partija "VIENOTĪBA"

  7,13%
 • 7. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  7,03%
 • 8. Politiskā partija "KPV LV"

  6,88%
 • 9. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  0,92%

Доска объявлений

Добавить комментарий
no malas
aū, saldenieki, par kuru sarakstu iesakāt balsot, lai garantēti izbalsotu Rassu un pārējos skolu slēdzējus un atkritumu dedzinātājus? Kaimiņa saraksts ar 6 cilvēkiem diemžēl par īsu un pārāk vājš. http://pv2017.cvk.lv/CandidateLists/Territory/106
Maira
Kad vienreiz sakārtos vecāko Saldus ielu-Striķu ielu?Kad būs trotuāri?Skrundas iela ir vissliktākā stāvoklī,ne tur var normāli ar mašīnu pabraukt,ne ar kājām paiet.Pa Striķu ielu brauc arī pašreizējais deputāts Dubra.Ko viņš šajā sakarā var pateikt?Ko viņš ir labu izdarījis Saldus iedzīvotājiem?Neko.
angry
pašvaldību vēlēšanās absurds ir tas, ka deputāts vienlaikus turpina strādāt savā pamatdarbā un pieņem lēmumus, kas ar to tieši saistīti. interešu konflikta novēršanas likums pilnībā nedarbojas. kā var būt, ka Druvas vidusskolas direktors un skolotāji kā deputāti nolemj par konkurējošās Saldus 1.viduskolas slēgšanu, lai Druvas vidusskolu attīstītu par ģimnāziju?
Odita Krenberga
Ļoti gribētu dzirdēt, kādi ir pašvaldības komentāri par iedzīvotāju teikto? Vai varat uzrakstīt?
Uzaudzis Saldū
Novads un pilsēta ļoti laba. Cilvēki atsaucīgi un uzņēmīgi. Pēdējos gados atjaunoti dažādi pilsētas skvēri un celiņš gar Cieceres upi. Kopumā pilsēta ļoti sakopta un skaista, it īpaši vasarā. Lielā sāpe saistībā ar neseno skolu reformu, kurā būtībā deputāti nolobēja vienas novada skolas intereses, kā rezultātā pašā pilsētā ar 10 000 iedz. palikusi tikai viena vidusskola... Ceļi uz pagastu centriem varētu būt labāki, rudenī un pavasarī nereti nav iespējams pārvietoties ātrāk par 30km/h ja negrib apskādēt auto.
Kārlis Sergejevs
Ir tomēr labi , ka atzīstat , ka pilsēta sakopta ! Par skolām runājot - paši bijām vainīgi pirms 4 gadiem - ievēlot četrus deputātus no vienas skolas ! Bet bērni jau ir tikai tik , cik viņi ir ! Mūsu jauniešiem jau bērni traucē , un traucē arī uzņēmumi kuri strādā - tad esot smaka , tad itkā indīgi dūmi , tad troksnis ! Protams , tie kuri strādā , tiem nekas netraucē - jo viņi zin , ka nauda neaug kokos , ka lai gaļa un piens būtu veikalā - ir lopiņi jāaudzē ! Vēl vienā komentārā izlasīju , ka "kaimiņa draugu bariņš" grib iznīcināt mūsu novadu ! Cilvēki - kuri savā vēlēšanu programmā raksta : " Mēs kontrolēsim ! " NOTEIKTI nav strādātāji bet tādi paši kaimiņi , gatavi skraidīt ar videokameru un atklāti ņirgāties par tiem kuri strādā ! Ja jau grib lai ievēlētu - tad jāsaprot , ka deputāta pienākums ir STĀDĀT NOVADA LABĀ !

Ответы мэров