Priekules novads

Tautas panorāma

Экзамен по латышскому

Результаты централизованных экзаменов по латышскому в лучшей школе края в 2016 г. (Источник: Данные Государственного центра содержания образования, расчет LTV)

+ -

Доска объявлений

Добавить комментарий
Es
Vēlētos zināt.vai tirgus laukuma un ģimenes darza vietā nevarēja attīstīt slimnīcu.Kā T.Ešenvalde nesaprot ka vina ir novecojusi un jāiet pensijā.Tas ir zems līmenis ka aizņem amatu.bet neko nedara.
Šoferis
Gribētu jautāt Jablonskai: vai zeme zem garāžas ir no zelta, ka par to domei jāmaksā 34,- eiro gadā? Kā to lai samaksā pensionārs, kam pensija ir 220 eiro un veselība "klibo"? Zāles un ārstēšanas izdevumus mūsu pašvaldība pensionāriem neatmaksā ne centa. Nav pat valdības noteiktais dzīvokļa pabalsts, jo pašvaldība noteikumi nesamērīgi zemu pensijas līmeni, lai saņemtu šo pabalstu. Nu toties tiek skandēts pilnā balsī, ka viss priekš mūsu iedzīvotājiem. Kauns klausīties!!!
pensionare
tada ir patreizejas domes politika,pienemt darbaa cilvekus no citurienes ,kas neparzin vietejo situaciju kaa Venens,Dreimane,Rzepicka,kas tikai slavee,un atlaiz vietejos,kas atlaujas izteiktt kadu kritiku.un vai Jablonskai vispar vairs Priekule interesee,jo vina tacu parsvaraa uzturas Vainode
Kaspars
Šie jūsu komntāri tā pat Priekules novadā nemainīs situāciju, paliks tā kā tas ir tagad, protams ja pensionāri atkal neibalsos Jablonsku, kura novada priekšsēd'etāju krēslā ir iesēdusies kā Putins kura tur sēž jau kuro gadu pēc kārtas, šogad tas jau ir 4 termiņš pēc kārtas, un normāli tas tiešām nav, Priekules novadā ir vajadzīgas pārmaiņas, cits cilvēks, ievēlot jaunu novada mēru ! Ja izsakies par pašvaldību slikti, var būr drošs ka atlaidīs no darba, jo nesen tāds gadijums ir bijis pašvaldībā, Jablonskai vajag dzirdēt tikai labo, negatīvo nepieņem, bet neko labu par pašvaldibu katrā gadijumā nevar !
Atis Geislers
Sveiks Kaspar, Vaiņodē var teikt, ka ir tāpat, tāda pat sērga.
Odita Krenberga
Labdien, Kaspar! Neticu, ka neko nevar mainīt. Šis ziņojumu dēlis ir laba iespēja, lai diskutētu un sauktu vārdos konkrētus labos/sliktos domes darbus, izdarītu secinājumus, meklētu domubiedrus un vēlēšanu dienā rīkotos.

Ответы мэров