Pārgaujas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. Vienoti novadam

    55,14%
  • 2. Domubiedri

    41,31%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Narmadas Tautskola
“Vienoti novadam” savus solījumus pilda: 2009. un 2013.gadā solīja pašvaldības ceļus neatjaunot – neatjaunoja. Tagad sola pašvaldības un valsts autoceļus savlaicīgi uzturēt, infrastruktūru pilnveidot un atjaunot.
Sprīdītis
Tad, kad es teicu: "Gulbīti, gulbīti, kustini kājiņas, nes mani uz Laimīgo zemi!", kā galapunktu es domāju Pārgaujas novadu! 5 novadi valstī ar vienu deputātu kandidātu sarakstu! Acīmredzot tur ir Laimība! Jeb varbūt - Bezcerība? Toties mums, kā citā pasakā aprakstīts, ir Karalis, kurš patiesībā ir pliks...
1) Kad beidzat sāks labot ceļu no Satlbes uz Cēsīm, vai gādīsim kārtējo nelaimi? 2) Kad kopējā Pārgaujas iedzīvotāju sanāksmē lemsi9m ko darīt ar unikālo Straupes pili, kad Narkoloģiskā slimnīca to9 ir atstājusi? Mūs novadā arī vajac skaisu pili!
urķis
P14 autoceļš Umurga—Cēsis—Līvi ir reģionālais Latvijas autoceļš. Atbild Satiksmes ministrija, respektīvi ZZS. Šeit saite uz plānoto remontu. Nav gan saprotams, kad tas varētu notikt. http://lvceli.lv/wp-content/uploads/2015/06/Valsts-autocelu-sakart-progr_2014_2020_projekts_150513.pdf
Gena
Nav jau arī saprotama viena lieta, pagastus apvienoja vienā novadā, lai taupītu līdzekļus, ieekonomētu uz administratīvajām izmaksām Bet atstāja administratīvo aparātu katrā pagastā. Uz tiem 4 tūkstošiem nav tā kā par treknu?
Marina
Man rada nesaprasanu,ka var uzstadit udens skaititajus,ja pa kranu visaa pagasta nak rusains udens,labi baigaas pretenzijas varetu necelt vel tad ja par tadu"vircu" neliktu maksat,bet saja situacija nav izveles,nostada fakta prieksa.Jaa ir iespeja,vari uzstadit filtru,bet cik tads nemaksa?cik biezi tads bus jamaina,ja udens tiesam nak bruuns.?! Ka no tada gatavot est,veikala udeni nepiepirksi! Bez tam ir daudz jauno gimenju ar maziem berniem,kuri ir jamazga,jabaro! Man skiet nepareiza visa si situacija,vajag savest kartiba udens apgades sistemu un tad var likt par to maksat!

Ответы мэров