Ozolnieku novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  26,45%
 • 2. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  18,91%
 • 3. Latvijas Zaļā partija

  17,56%
 • 4. Latvijas Reģionu Apvienība

  17,15%
 • 5. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  9,38%
 • 6. Partija "VIENOTĪBA"

  8,59%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Velga kruzite
Laiks pašvaldībai nomainīt sociālā dienesta vadītāju,kura izceļas ar neredzētu -cinismu un rupjību un visatļautību tēlojot prokuroru. piemēram sakot māmiņai ,ka Tev nevajadzēja dzemdēt vai ar nevari samaksāt nodokli pārdod māju un zemi. Strodes S. kundze ir ienācēja ,bet tēlo karalieni aizvainojot .ka visi latvieši ir blēži.Ļaudis jau baidās uz dienestu doties Pensionāriem malkas pabalstu izmaksāja tikai uz pusi mazāku,jo nav mājas īpašnieks.Dienestam nav jāstrādā tikai pēc domē lemtajam un labklājības ministrijas ,ministru kabineta lēmumiem.Izrādījās,ka viņas pasniegtais ir nepareizs,par pat neatvainojas Man ir jautājums-Vai sociālam dienestam nav jāstrādā cilvēkiem.kuri nonākuši grūtībās,vai cilvēkiem jāiet pie kungiem lūgties žēlastības?
Jorens
Var redzēt, ka Ozolniekos zems bezdarba līmenis, jo šādos laikos visi strādā nevis iet uz Tautas sapulcēm, ko var redzēt arī pēc apmeklētāju skaita uz parunāšanos :)
Iveta Gaile
Sakarā ar manu atrašanos ārpus Latvijas un neiespējamību piedalīties “Tautas panorāma” izbraukuma reportāžā Ozolnieku novadā, izteikšos elektroniski. Vispirms vēlos pateikties LTV par šāda projekta ideju. Esmu piederīga Ozolnieku novada Salgales pagastam kopš dzimšanas. Šodien tie ir 45 gadi. Vizuāli, Ozolnieku novads ir bagātīgi zaļš, skaists visos gadalaikos un tiek uzturēt labi. Sakoptas redzamākās teritorijas. Priecē, ka pašvaldība atbalsta Ozolnieku novada jauniešu aktivitātes. Tā ir laba ilgtermiņa investīcija. Ozolnieku novads iedzīvotājiem plaši piedāvā kultūras un sporta aktivitātes. Gods un slava par to. Taču, samērā klusi un ar milzīgu atbalstu no Ozolnieku novada domes puses, Salgales pagasta, Emburgā tiek īstenots kāds Latvijā vērienīgs un ļoti nozīmīgs vides projekts – bīstamo atkritumu pārstrādes kompleksa paplašināšanās. Un deputāti pārkāpj pilvaras. Projekta īstenotājs SIA “E Daugava”, kurš ir SIA “EKO OSTA” meitas uzņēmums. Kā varu Jums nosūtīt papildus komentāru
Ance Jaks
Ozolnieku novads kopumā tiek sakopts un vismaz ārēji uzfrišināts. Labklājības līmenis ir labs uz citu novadu fona. Taču man rūp izglītības jautājumus. Izdevumi izglītībai ir vieni no lielākajiem valstī, taču eksāmenu rezultāti ir zem vidējiem rādītājiem. Kā tiek izdarīti lēmumi, kur izglītībā novirzīt piešķirtos līdzekļus un kāda ir šo ieguldījumu atdeve?
Laura Vonda
Vai Jūs esat Ozolnieku novada iedzīvotāja? Tautas panorāma Ozolniekos būs 6. aprīlī, 12:00, pie tautas nama. Uz tikšanos!

Ответы мэров