Ogres novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -

Доска объявлений

Добавить комментарий
Ansis
Skatos, Poriņš, kurš tik cītīgi sūdzas Tautas panorāmai par rekonstruēto ielu kvalitāti Ogrē, ir Politiskā partija "KPV LV" sarakstā. Vai tad uz Tautas panorāmu neattiecas visi tie ierobežojumi par priekšvēlēšanu reklāmām un aģitācijām? Vai tad tāda cilvēka viedokli, kurš mērķē uz deputāta vietu un ir ieinteresēts pateikt ko sliktu par tagadējiem tautas kalpiem, var vērtēt objektīvi?
IKŠĶILIETS
Nesen apciemoju Ogres domes ēku un biju šokā par kāpnēm , kas ved pa kalnu uz to. Kur tas LIELAIS SAIMNIEKS Helmanis ,ka to neredz? Ogres upes krastā kaut kādas trepes meistaro, bet centrā viens ārprāc! Ko par to domā cielava, atliek vien minēt? Helmanis tāds pats liderīgs saimnieks kā Trapiņš.
Viktors
Kāpēc Ogres centrā Mālkalnes prospektā no pašvaldības puses tiek terorizēti auto īpašnieki ? Ne pie visām ēkām ir "prihvatizēti" zemes gabali, uz kuriem izveidot autostāvvietas ar atļaujām izredzētajiem. Kur pārējiem novietot auto ? Pēdējos gados pat nedaudzās publiskās stāvvietas ir iznīcinātas ar ceļa zīmju izvietošanu : pie Jaunogres vidusskolas, Blāzmas ielas vienā pusē, u.c., vietā nav izveidota praktiski NEVIENA stāvvieta. Lielākai daļai auto nav luksuss prece, bet izdzīvošanai. Lielākā daļa naudu pašvaldībai (IIN nodokli) nopelna ne jau Ogrē, un nopelnītā lielāko daļu tērē Ogrē. Kura partija apsola labot šo situāciju ? Vairākas balsis 03.06.17. vēlēšanās garantētas.
Kārlis
Pašvaldību vēlēšanas parādīs pilsētas iedzīvotāju attieksmi pret domes deputātiem. Tie iedzīvotāji,kas dzīvo privātsektorā un kuri vasaras sezonā elpo indīgos putekļus no neasfaltētiem ceļiem bet ziemas sezonā brien pa dubļainiem ceļiem...noteikti neatbalstīs pie varas esošos lēmējus. Tā izsakās vairāki šo ielu iedzīvotāji. Nu nevar tikai pušķot Ogres pilsētas centru ja 500 m no cetra cilvēki spiesti dzīvot putekļos un dubļos!
T21276711
Vēlēsim atpakaļ Bartkeviču, jo viņa laikā tā nebija!
Martins Dubrovskis
Kapēc Ogrē tika likvidēts / nav skeitparks?

Ответы мэров