Krāslavas novads

Tautas panorāma

Административные расходы

Административные расходы самоуправления (в среднем в 2013-2015 гг.), евро на душу населения (Источник: Минрегионов (VARAM))

+ -

Доска объявлений

Добавить комментарий
LTV Panorāma
(turpināts) 9) Novadā slikti tīrot ceļus ziemā. Kad ir pārāk slidens, sabiedriskais transports vienkārši nebrauc (3. kategorijas ceļš). Kāpēc nekaisa ceļus, kur jābrauc sabiedriskajam transportam? 10) Attīstās pilsēta, centrs, bet novada nomales ne, saka iedzīvotāji. Kāpēc attīstība nav līdzsvarota?
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās nointervēt novada mēru klātienē, aicinām atbildēt uz mūsu un iedzīvotāju jautājumiem te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Iedzīvotāju skaits 4 gados ir sarucis par 10%. Ko pašvaldība ir darījusi, lai cilvēki paliktu šajā novadā? 4) Bezdarba līmenis pārsniedz 14%. Nosauciet 3 konkrētus darbus, ko esat paveikuši, lai piesaistītu jaunas darba vietas? 5) Krāslavas novadā ir dārga apkure. Ko esat darījuši, lai apkures izmaksas samazinātu? 6) Vai slimnīcā šobrīd pietiek speciālistu? Kāds ir pašvaldības piedāvājums mediķiem, lai viņi strādātu Krāslavā? 7) Pašvaldības policija reiz ignorējusi zvanu par agresīvu suni. Vai tas ir normāli un vai esat apmierināts ar pašvaldības policijas darbs? 8) Kāda iedzīvotāja pieļauj, ka jums nav laba komanda. Jūsu komentārs? (turpinājums sekos)
Jānis Siliņš
Pilsoņiem tomēr būtu jārunā Valsts valodā. Balsot var tikai pilsoņi. Vai ne tā? Tad tos arī būtu jāintervē.
borja
Pie mums viss labi, pie mums labs prekšsedetaja vietnieks un labs kolhoza prekšsedetajs.