Kocēnu novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

    73,88%
  • 2. Zaļo un Zemnieku savienība

    23,19%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Ligita
Jāpiekrīt - labi domātais TV projekts nav veiksmīgs. Šajā gadījumā, Kocēnu centrā dzīvojošās dažas senioru vecuma dāmas neatspoguļo vispārējo situāciju novadā. Paldies pārstāvei no Tožām, kura korekti un pieklājīgi runāja par šī mazā miestiņa vajadzībām un problēmām. Un šādas vietas novadā ir ne viena vien. Novada saimnieciskā varēšana diemžēl līdz šīm vietām nesniedzas. Un diez vai kādreiz aizsniegsies. Arī pie vislabākās gribēšanas......Varbūt vairāk jādara pašiem. Pašiniciatīvu un vēlmi padarīt vietu, kurā dzīvojam skaistāku un tīrāku, novads atbalstīs vienmēr! Arī sīku palīdzību neliegs!
Laura Vonda
Labdien. Iespēja nāk un runāt bija pilnīgi jebkuram iedzīvotājam. Nofilmēts ir katrs, kurš izteicās. Aicinām rakstīt savus komentārus šeit, lai ieskats novada dzīvē būtu pilnīgāks.
Kaspars
Ja vajadzēs kaut ko sliktu teikt, to vienmēr atradīs. Taču vairāk gribās runāt un dzirdēt to labo, kas padarīts un kas tiks darīts turpmāk. "Tautas Panorāma" tāds liels "netīrās veļas mazgātājs" vien ir, kas gūst personīgo gandarījumu par katru negatīvo vārdu, ko izspieduši no iedzīvotājiem, labo atstājot aizkadrā. Nomelno ne tikai citus, bet paši sevi - slikts žurnālistikas piemērs no kā jaunajiem žurnālistiem mācīties!
Kārlis
Kocēnu novads un tā vadība, manuprāt, teicami darbojas, lai veicinātu vispusīgu novada attīstību. Tiek strādāts gan ar uzņēmējiem, gan sabiedrību, novads ir bagāts arī ar sporta panākumiem, kā nekā Kocēnu novadā dzīvo Latvijas spēcīgākais vīrs - Aivars Šmaukstelis. Var just, ka novads strādā priekš tā iedzīvotājiem. Februārī norisinājās arī pašvaldības pārstāvju tikšanās ar vietējiem iedzīvotājiem, kur bija iespēja izteikt savu viedokli par to, ko vajadzētu uzlabot, tika pierakstītas iedzīvotāju idejas, kuras vēlāk centīsies īstenot.
Arita
Lepnums dzīvot Kocēnu novadā! Lieliska vieta ģimenēm ar bērniem. Labas skolas ar labiem un gudriem skolotājiem, brīvpusdienas skolās un bērnudārzos visā Kocēnu novadā. Bērniem tiek apmaksāts ceļš uz citām skolām ārpus novada. Pozitīva sporta dzīve, notiek dažādi pasākumi gan maziem, gan lieliem, gan veciem un jauniem. Arī kultūras joma novadā ļoti veiksmīga, ik gadu tiek organizēti dažādi pasākumi novada iedzīvotājiem. Novads notur savas tradīcijas, vienlaikus radot daudz ko jaunu!

Ответы мэров