Ķeguma novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  28,18%
 • 2. Jaunā konservatīvā partija

  20,96%
 • 3. VIDZEMES PARTIJA

  15,33%
 • 4. No sirds Latvijai

  12,6%
 • 5. Latvijas Zaļā partija

  11,09%
 • 6. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  5,59%
 • 7. Politiskā partija "Reģionu alianse"

  4,24%
 • 8. "PROGRESĪVIE"

  1,09%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Vietējais
Daudz kas labs pēdējos gados ir izdarīts, bet tāpēc nav jāiznīcina tas, kas labs radīts jau iepriekš. Jaukā promenāde Daugavmalā, trenažieri, sakoptā pludmale - bet vienlaikus tika izjaukta daudzus gadu desmitus funkcionējusī ūdens noteces sistēma, un kopš tā laika blakus esošie dārzi gandrīz līdz Jāņiem slīkst ūdenī un to lietotājiem būs jāsāk audzēt rīsus vai veidot karpu dīķus... Dome smieklīgi un muļķīgi atrunājas ar augstu gruntsūdens līmeni (pēkšņi, nez no kurienes?) Kopš katru otro/trešo gadu Liepu alejā liepas tiek apzāģētas līdz plikiem stumbriem (tas pats Skolas ielā, Komunālajā ielā), gandrīz katra trešā liepa ir slima un iet bojā (cik jau šopavasar nozāģēja?). Tā turpinot, Liepu alejas 80-gadīgās liepas tiks iznīcinātas dažu gadu laikā un Liepu aleju sauksim par Stabu aleju vai Celmu ielu? Dome, ar NVA palīdzību apmāciet kādu bezdarbnieku par arboristu - ļoti perspektīva un vajadzīga profesija! Labam saimniekam jābūt tālredzīgākam!
Vēlētājs
Ķeguma novada pašvaldība pilnā mērā atbilst nosaukumam "pašlabuma valdība", kura faktiski darbojas vienas ģimenes interesēs, kura savu atvasi iefiltrēja domē par priekšsēdētāja vietnieku, kurš nu savam tēvam, visai apšaubāmam uzņēmējam, ļauj "uzvarēt" iepirkuma konkursos, tā vairojot tikai savu materiālo labklājību uz nodokļu maksātāju rēķina.
Askolds Grava
Kā zināms, Ķegumā atrodas mototrase "Zelta zirgs", kas ir Kristera Serģa īpašumā. Mototrasē notiek intensīvi maksas treniņbraucieni nedēļas garumā ikdienas no rīta līdz vēlam vakaram, izejamās un svētku dienas ieskaitot. Iedzīvotājiem, kuri spiesti dzīvot šīs trases tuvumā (privātmājas), cieš no nemitīgiem motoru trokšņiem, tā, ka pēc darba un vakara stundās nav iespējams atrasties laukā. Esam iesnieguši pašvaldībai kolektīvu iesniegumu ar 30 iedzīvotāju parakstiem, lūdzot novērst mums radītās neērtības. Protams, pašvaldības atbildē, ko parakstījis domes pr-sēdētājs R.Ozols, vairāk nekā, kā ņirgāšanos par mūsu sāpi un trases slavināšanu, nesaņēmām. Par šo un citām negācijām, kas mums jāpiedzīvo no patreizējās pašvaldības ir ko teikt ļoti daudz un vienā komentārā tas nav izsakāms, tāpēc centīsimies iesniegt rakstisku informāciju par esošās pašvaldības attieksmi pret iedzīvotājiem "Tautas panorāmai".
driiiz
Lvceli.lv raksta, ka šogad tiks sakārtots ceļš no A6 šosejai līdz HESam. Remonts būs :)
kegumietis
Skolas iela Ķegumā, laba iela sakārtota, bet uzturēt un pieskatīt pašvaldība ir aizmirsusi, smilšu strīpas gar apmalēm krājas jau gadiem. Smilšu sanesumus samazina lietusgāzes, Ūdens visas smiltis skalo ūdens kanalizācijā. Ogres ielu jau 5 gadus sola sakārtot, tāpat arī nespēj LVC uzspiest primāri likt sakārtot Ķeguma prospektu līdz HES.Nu un apkures izmaksas ir tik grandiozas ka liekas , Ķegumā visi pelna virs tūkstošs EUR.

Ответы мэров