Ilūkstes novads

Tautas panorāma

Фонды сельского и рыбного хозяйства

Финансирование на 1000 жителей в 2012-2015 гг из фондов ЕС (фонды Реструктуризации сахарной промышленности, Развития села, Рыбного хозяйства) (Источник: Расчет LTV и Raim.gov.lv)

+ -

Доска объявлений

Добавить комментарий
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās nointervēt novada mēru klātienē, aicinām uz mūsu un iedzīvotāju jautājumiem atbildēt te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Lieli pašvaldības administratīvie tēriņi. Kāpēc un kā tos samazināsiet? 4) Par 9,3% sarucis iedzīvotāju skaits četros gados. Ko pašvaldība darījusi, lai noturētu cilvēkus novadā? 5) ES fondu apgūšanā Ilūkste 74. vietā. Vai, jūsuprāt, tas ir labs rezultāts, un vai pašvaldība izmantojusi visas iespējas attīstīties? 6) Ilūkstes novads ir mazs novads, kurā ir 3 vidusskolas, 2 pamatskolas, arī profesionālā skola. Vai novads to var atļauties? 7) Kāpēc Ilūkstē nosiltināta tikai viena māja? 8) Ir iedzīvotāji, kas apšauba peldbaseina lietderību, jo 20 km attālumā Daugavpilī ir jau vairāki. Jūsu komentārs? (turpinājums sekos)
LTV Panorāma
(Turpināts) 9) Iedzīvotāji uztraucas par ēdnīcas/kafejnīcas nākotni. Vai Ilūkste nepaliks bez ēdnīcas? Vai un kā pašvaldība palīdzējusi, lai uzņēmēji tomēr izvēlētos tur strādāt? 10) Subatē nelegālais alkohols tiekot tirgots kā veikalā. Kā tas ir iespējams, ka šādā mazā vietā, kur iedzīvotāji pazīst viens otru, zina, ar ko nodarbojas, šāda tirgotava nav aizvērta? 11) Kad tiks sakārtoti trotuāri Subatē? 12) Iedzīvotāju ļoti gaida, kad tiks remontēti mazie novada ceļi?
Valdis.
SUBATE,PIEROBEZAS PILSEETINJA-NODZERTA,KRUTKAS TIRGOTAAJS TIRGO KAA VEIKALAA,tikai visu diennakti.Subatee skaista daba,ezers,labi cilveeki,bet pabrauciet paielaam,paskatieties trotuaarus,parunaajiet ar nekam nederiigu paarvaldnieci Sofiju Gluumaani,tad redzeesiet to ainu .Man dziivo mamma tur,esmu dzimis tur,bet taadu murgu neesmu redzeejis.Centraa sakaartoja ielinjas,bet iebruka vienalga viens posms.Ezeraa liek tiiklus visi,kam nav slinkums.SUUNU CIEMS IR PROGRESEEJOSS.Subate ir mirusi.Ja runaaju aplamu,gatavs tikties.27838345.Valdis.Ja kas,manas mammas maajai blakus pensionaariem tualetes nav 2 gadi,taa ir lauku tualete.Tas ir normaali?
Sofija
Par tualeti tev pašam vajadzētu padomāt, jo tas ir privātīpašums, kauns ka divi gadi nevari jaunu uzcelt priekš mātes.
Andris
Kur tad ir tā pietura?Tur pat soliņa kur apsēsties nav,tik ir televīzijas filmētais video par pieturas atklāšanu.
Jānis
Varbūt varēja tikšanās vietu izvēlēties Subati, kur viss ir nolaists līdz nullei. Jo Subate ir pilsēta. Un tikšanās vieta jaunajā autobusu pieturā, kura nodota ekspluatācijā 2016 gada oktobrī. Tas būtu vienkārši superīgi!