Ērgļu novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Mēs Ērgļu novadam

  47,43%
 • 2. KOPĀ IR SPĒKS

  34,48%
 • 3. Kalniem pāri

  12,95%
 • 4. Mēs par izaugsmi un attīstību

  4,25%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Māris Blūms
Dārgie Ērglēnieši, ja gribiet pārmaiņas, tad balsojiet par pārmaiņām.
Anniņa nu jau pieaugusi
Ērgļos bērnudārzs atrodas J.Grota ielas galā.Turpat augstāk kalnā ir dzejnieka piemiņas akmens zem skaista,skaista bērza.Brīnišķīgs skats uz Ērgļiem no J.Grota kalna.No 1998.g.atceros J.Grota ielu ar grants segumu,tad uzlēja asfaltu.Varēja pat skrituļot.Kad tagad iznāk iet pa šo ielu,pārņem liela pamestības sajūta.Betona plāksnes krustu šķērsu gāžas uz ielas ,aizklāj jau tā knapo grāvīti, kurā krājas zaļgana žļurga.Un to visu redz arī mazie ķipari katru dienu pastaigājoties audzinātāju pavadībā.Tikai domes gudrās galvas ir neredzīgas, nav jau domes logu priekšā.Tur viss nobruģēts,tik izsmalcināta publika apgrozās.
Labāk šo
īstenot efektīvu, iedzīvotājiem draudzīgu pārvaldi novada domē un pagastu pārvaldēs; Izveidos vēl pāris nerentablas darba vietas Ērgļu novada domē , kuras segs no nodokļu maksātāju naudas . Jau tagad iedzīvotāji ir laimīgi ,ka nav jāapmeklē šī draudzīgā novada domes pārvalde.
Marta
Palasot priekšvēlēšanu partiju piedāvātās programmas ,vispieņemamākā priekš iedzīvotājiem , manuprāt ir partijai "" Kopā ir spēks "" .
kaa tad
7. Attīstīt sportu un tūrismu: b) izveidot infrastruktūru Ogres upes kvalitatīvai laivošanai un pārgājienu veikšanai; Felsbergu privātbiznesā ieguldīt pašvaldības līdzekļus- Tāda tā doma?
zebra
Tie ceļi Ērgļos tāpat kā Jelgavā ir sabrukuši 2.pasaules kara postījumu dēļ !!!! :))))
uh un ah
Galvenā iela ir LATVIJAS VALSTS CEĻŠ. Dome nu nekādi to nevar labot.