Durbes novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. Durbes, Vecpils, Dunalkas vienotais saraksts

    38,74%
  • 2. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

    30,09%
  • 3. Vēlētāju apvienība "Vienoti Durbes novada attīstībai"

    30,01%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Nobalso
https://manabalss.lv/ar-diviem-pietiks-par-2-terminu-limitu-pasvaldibu-priekssedetajiem/show
Laila Sprice
Es nedomāju,ka šis ceļš ( vietējie dēvē par "zelta dzīsla" ) būtu jāslēdz. Tad jau arī pilsētās daudzas ielas būtu jāslēdz. Un vieglais transports nereti brauc trakāk par smago. Bet papldus zīmi var uzlikt. Tas , protams, nekaitēs.
Odita Krenberga
Skaidrs, paldies, Laila! Gaidīsim domes komentāru ļoti, jo, kā mūsu tikšanās laikā stāstīja - arguments pret guļošo policistu ir - ka lauzīšot mašīnas. Bet pretarguments - kāpēc tad citās ielās/pilsētās tie ir un nekas nav salauzts? Un galu galā - neviena mašīna - salauzta vai nesalauzta taču nevar aizstāt bojāgājušu dzīvību.
Laila
Es nēesmu no domes, kā arī ne viens radinieks tur nestrādā :) Kāpēc to nevarētu, iespējams , tam ir kāds loģisks izskaidrojums, kurš tad domei ir jāskaidro iedzīvotajiem. Kāpēc ir labāk bez guļošā policista. P.s. Bet šis ceļš jau ir kā Brīvības iela Rīgā . Un par to pārvietojas arī citi smagie transporti- mežinieki, pienvedēji, traktortehnika, skolas autobusi, preču piegādataji u.tml.
Odita Krenberga
Labdien, Laila! Tur jau esot zīme uzlikta, bet to neievērojot. Slēgšanas vietā iedzīvotāji esot domei piedāvājuši arī kompromisu - "ģuļošo policistu". Kāpēc to nevarētu? Vai pati esat no domes?
Odita Krenberga
Vai kāds no esošās pašvaldības un/vai potenciālajiem jaunajiem kandidātiem varētu izteikt savas domas par "Durbes grauda"' mašīnām un "par" vai "pret" argumentus par Dunalkas skolas uzturēšanu?

Ответы мэров