Dundagas novads

Tautas panorāma

Экзамен по латышскому

Результаты централизованных экзаменов по латышскому в лучшей школе края в 2016 г. (Источник: Данные Государственного центра содержания образования, расчет LTV)

+ -

Доска объявлений

Добавить комментарий
Agris
Kad beidzot Kolkā kaut kas mainīsies?Pinkenu,jau sen bija jāpatriec!
Zane
Es ieteiktu par iebraukšanu novadā iekasēt naudu 1eur, ko novirzītu iedzīvotāju drošībai, terotorijas sakopšanai, tūrisma vietu labiekārtošanai. Vasarā ir biežāk jānopļauj ceļa malas. Bedres ir jāaiztaisa ciet uz ceļiem. Darba vietas jaunas izveidot, jo daudzi ir aizbraukuši projām. Nesakoptie īpašumi ir jāsakopj un no īpašniekiem jāpiedzen izdevumi. Varbūt ir kādi neizmantoti pašvaldības īpašumi, kurus izsolē varētu iznomāt un šādi veicināt saimnieciskās darbības attīstību novadā. Kolkā būtu jāatjauno un jāpalīdz zvejniekiem zvejot un rāadīt tūristiem kā tas notiek un kā kūpina zivis. Paldies Ilzei par vienīgo būvniecības veikalu novadā, tā ir sirds sirdī - ja tās nebūtu novads vienkārši izjuktu.
Toms
Ceļi ziemas menešos nav ne šķūrēti ne kaisīti - tikai pats galvenais ceļš līdz robežai Dundaga. Slikti strādā domnieki, ja nevar šo lietu nokārtot. Grants ceļi ir sliktā stāvoklī - bedraini - biežāk ir jākopj ceļa malas, jo meža zvēri pa ceļiem ļoti daudz ir tajā pusē. Lai attīstītos tūrisms piejūras ciemos - jābūt ir vietām, kur var nomazgāt rokas, seju, kājas - publiskās vietās kur ierīkoti stāvlaukumi pie jūras. Vajadzīgas ugunskura vietas labiekārtotas pie jūras. Jāpārbauda pašvaldības policijai kā tiek ievērota kārtība stāvlaukumos, ceļos pie jūras, lai nebūtu privātīpašumu izbraukāšana un citas pašdarbības. Jāseko lai visi, kas veic saimniecisko darbību - tirgo zivis, izīrē telpas pārnakšņošanai izdotu čekus vai kvītis un lai ienāktu nauda pašvaldības budžetā.
Nobalso
https://manabalss.lv/ar-diviem-pietiks-par-2-terminu-limitu-pasvaldibu-priekssedetajiem/show
Niks
Būtu ļoti labi, ja sāktu novada grants ceļus noklāt ar asfaltu, jo tomēr pa šiem ceļiem brauc skolēnu autobuss un dodas bērni skolas gaitās! Nav patīkami elpot putekļainu gaisu, jo īpaši, ja ir sauss gaiss un brauc smagās mašīnas! Ceļi netiek pietiekami bieži šķūrēti, kad tas ir nepieciešams un nepieciešams ir ļoti bieži! Jau vairākus mēnešus redzamas bedres posmā Dundaga - Vīdale un citos posmos, kas netiek remontētas!! Ceļi drausmīgā stāvoklī!!