Dobeles novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Zaļo un Zemnieku savienība

  46,81%
 • 2. Partija "VIENOTĪBA"

  23,26%
 • 3. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  20,02%
 • 4. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  4,82%
 • 5. "Gods kalpot mūsu Latvijai"

  3,7%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Linda Ose
Pašā Dobelē jau ir skaisti, bet diemžēl novads iet uz to, ka viss notiek tikai pašā Dobelē. Lauku nostūri un ciemati izmirst, lai gan tur pietiekami nesen ieguldītas milzīgas naudas summas. Nu kā varēja aizslēgt tikko izremontēto Zebrenes pamatskolu ciet un likt skolēniem mācīties šķūnī Bikstos. Novads zaudēja ļoti daudzus bērnus, kas aizgāja uz Jaunpili mācīties. Mērs ļoti vājš - runāja desmit minūtes un pateica praktiski neko. Principā nevēlos šajā novadā atgriezties, jo izaugsmes iespējas tur nav, izņemot pašā Dobelē.
Vāvere
Nu labi Jums Dobelniekiem,viss ir,bet mums Bērzes pag .iedzīvota'jiem,nekā.Miltiņos ir bērnu laukums,Šķibē biblioteka,Bērzē-biblioteka .Tas ir viss,nekādu pasākumu,nekā,tikai Juris Kronbergs izpildirektors,kurš nekam nevajadzīgs.
Nobalso
https://manabalss.lv/ar-diviem-pietiks-par-2-terminu-limitu-pasvaldibu-priekssedetajiem/show
Līga
Dobelē vajadzētu atvērt kādu kafeinīcu,uz kuru var nepiespiestā atmosfērā paskatīties,gan hokeju,gan vienkārši aprunāties ar draugiem, arī izmantot internetu! Šāda vieta dobelē trūkst, tagad ir fancy tērvetes restorāns un klondaika, kas strādā ilgāk par plkst.19! Vajadzētu tērvetes alus bāru, tādu pašu kā bija pirms vairāk kā gada! Dobeleniekiem un pārējiem,kas atbrauc mājās brīvdienās nav,kur aiziet! Negribas iet piepīpētā klondaikā. Tā nu tas ir.
Čalis
A kas ir ar to ēstuvi Gardenē. Tālu nav, cenas labas, tur var tiešām iet...
Zane
Pēdējos gados pilsēta ir manāmi attīstījusies pozitīvā virzienā. Novadpētniecības muzejs ir paplašināts un tas regulāri piedāvā jaunas izstādes un interesantas nodarbības (+muzeju nakts!). Bibliotēkā jau kādu laiciņu piedāvāts projekts "Trešais tēva dēls". Pasažieru vilciens uz Rīgu. Lai vakarus nevajadzētu pavadīt pie TV, lūdzu - amatu māja, sporta zāle, handbola spēles! Redzu, ka saņēmies ir arī kultūras nams, kas rūpējas par vairāk interesantiem pasākumiem kultūras dzīvē. Manuprāt, lielāka problēma ir pašos dobelniekos. Cik daudzi gan izmanto šīs, tik pat kā bezmaksas iespējas? Pat nosoda sniegavīrus, neaizdomājoties par to, cik daudz tūristiem Dobele ir brīvdienu galapunkts... Tūrisms ir ienākumi, bet neviens nav aizdomājies par to, kā to izmantot (kaut vai piedāvāt siltu, take-away tēju vai kafiju).

Ответы мэров