Aglonas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Par sadarbību mūsu novadā

  20%
 • 2. LATGALES PARTIJA

  15,68%
 • 3. Grāveru pagasta saraksts

  13,81%
 • 4. SPĒKAM, ZEMEI, DVĒSELEI

  12,06%
 • 5. Šķeltovas pagasta saraksts

  11,03%
 • 6. Kastuļinas pagasta saraksts

  8,97%
 • 7. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  8,97%
 • 8. Jauna paaudze Aglonā

  7,94%

Доска объявлений

Добавить комментарий
LTV Panorāma
(Turpināts) 7) Cilvēki neapmierināti ar sabiedrisko transportu. No novada uz Aglonu var aizbraukt, bet atpakaļ gan vairs nav iespējams tikt, esot jāņem telts un jānakšņo pilsētā, lai nākamajā dienā tiktu uz mājām. Kāpēc tā un kad tas tiks novērsts? 8) “Nevajadzēja Preiļu rajonu sadalīt 5 mazos, nespējīgos novados ar nesamērīgu mazo skolu skaitu un lielu birokrātiju!” raksta iedzīvotājs. Vai Aglonas novads ir dzīvotspējīgs? Vai neplāno apvienoties? 9) Cilvēki pašvaldību raksturo kā ”radu un paziņu kolhozu”. Jūsu komentārs? 10) Iedzīvotāji neapmierināti ar pakalpojumu pieejamību. Nav tehnikas remonta, ķīmiskās tīrītavas un citu sadzīves pakalpojumu. Ko pašvaldība darījusi, lai to labotu? 11) Kāpēc nav izgaismota Aglonas centrālā ielā? 12) Kāpēc Aglonas centrā nav ierīkots pietiekams skaits atkritumu urnu? 13) Kāpēc pensionāriem nav atlaižu uz kultūras pasākumiem, teātriem, un vai būs?
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās nointervēt novada mēri "Tautas panorāmas" ietvaros, aicinām atbildēt uz mūsu un iedzīvotāju jautājumiem te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Bezdarbs 16,6%. Nosauciet 3 konkrētas lietas, ko pašvaldība izdarījusi, lai piesaistītu jaunas darba vietas? 4) Aglonas novadā dzīvokļu pabalstus saņem 0,03% iedzīvotāju- otrais mazākais rādītājs valstī. Aglonas cilvēkiem šos pabalstus nevajag vai pašvaldība tos nemaksā? 5) Iedzīvotāji uztraucas par novada tēriņiem - par 30 000 nopirka graustu. Divus gadus tā arī nekas nav izdarīts. Kas tur iecerēts un kāpēc nav īstenots? 6) Vidusskolas beidzēju rezultāti ir labi, bet kāds iedzīvotājs vaicā- kāpēc 22 pirmklasnieki mācās 5 skolās. Vai tā ir? Vai skolu tīkls novadā ir optimāls? (turpinājums sekos)
izziņai
Servitūta ceļš ir privātais (māju) ceļš!!! Pašvaldībai tas nav jāuztur!!!! Kas ir servitūts? Pamatlikums par servitūtiem ir Civillikums. Civillikumā teikts, ka servitūts ir tādas tiesības uz svešu lietu, ar kuru īpašuma tiesības uz to ir lietošanas ziņā ierobežotas kādai noteiktai personai vai noteiktam zemes gabalam par labu. Likuma "Par autoceļiem" 23. panta 2. daļa nosaka, ka gadījumos, kad ceļu izmanto satiksmei uz servitūta pamata, ceļa uzturēšanas pienākums ir servitūta lietotājam.
boņa
Jaunieši te būtu ja piedāvātu darbus... Veidotu uzņēmumus utt nu būtu jaunieši. Sakoptu apstādītu zaļumotu novadu.
boņa
Aglona izskatītos daudz labāk ja visa galvenā iela -somerseta- vakaros būtu apgaismota.IETEIKUMS! Un tie mazie tualetes papīra karodziņi pie laternām būtu lielāki svētku dienās. Centrā izvietotu vairākas miskastes lai nav tik piedrazots. Skolas pieturai uzbūvētu nojumi lai bērni nemirkst lietus laikā gaidot autobusu. Sakārtotu ceļu sistēmu.