Salacgrīvas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. Latvijas Reģionu Apvienība

    72,67%
  • 2. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

    16,23%
  • 3. Zaļo un Zemnieku savienība

    9,47%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Laimonis (salacgrīvietis)
Ar ko tad jūtaties aizskarts, ko aizstāvat Maksimova k-ngs? Nepieminēja "Brīzes" labos darbus? Nemaz tik daudz tas sliktais neizskanēja. Teiksiet nav taisnība par ielu stāvokli, apsaimniekošanu, vides arhitektūru, netīrību pilsētā? Domnieki caurām dienām no kabineta uz kabinetu ar kafijas krūzēm staigā - arī katram apmeklētājam acīmredzams fakts. Tāpat par to, ka no lielo veikalu konteineriem vakaros zināms kontingents savāc izmestos pārtikas produktus. Protams var strīdēties vai ļ. cien. S. Kacara strādājot novada domē un būdama autore Rīgas ielas pārbūves projektam teiks ko sliktu par saviem darba devējiem. Tāpat vēl dažs labs pabalstu prasītājs, bet tās ir nianses ko viduvējs LV skatītājs nezin.
Juris Maksimovs
Sanāk interesanti. No runātāju teiktā paņemts un samontēts rādīšani tikai sliktais. kārtējais pasūtījums? Vai arī žurnālisti pieturās pie principa, ka slikto rādīt izdevīgāk.
Ivars Magone
Kā parasti kritizētāju netrūkst. Ja vēl būtu pietiekami zinoši un paši pierādījuši varēšanu. Viena bauma no vienas kaimiņienes, cita no tirgus plača un viedoklis gatavs. Diemžēl tā nav tikai pie mums.
Alise
Šeit runa ir par notiekošo Salacgrīvā un tās novadā, nevis par to, kur kurš ir mācijies un dzīvojis, ja tik ļoti kaut kas interesē - lūdzu uz priekšu, rakstiet privāti. Cilvēki šeit izsaka savus viedokļus par konkrētu tēmu, domājiet pirms kaut ko rakstiet, nevis "mauciet" pa savam! ;)
Inese Ze
Ieteikums visiem pukstētājiem - vispirms paskatīties apkāt un censties saskatīt arī pilsētā ko labu un padomāt ko tu esi izdarījis pilsētas labā! Nevar visu gaidīt no domes un deputātiem! Salacgrīvā ir daudz aktīvu, uzņēmīgu cilvēku!

Ответы мэров